0

Teslimat

 

YURTİÇİ TESLİMAT

 Haftaiçi saat 16:00'a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilir. İstanbul merkezli 600 km'ye kadar şehirlere ertesi gün, 600 km ve üzerindeki şehirlere MNG Kargo ile 2 iş gününde teslim edilir. Bu süre gümrük müdürlükleri kargo firmasının operasyonel işlemleri ve resmi makamların işleyişine göre değişiklik gösterebilir.

 Türkiye içi 99 TL üzeri siparişlerinizde kargo ücretsizdir. 99 TL altındaki siparişlerinize 5 TL kargo ücreti siparişinize eklenir.

 

 YURTDIŞI TESLİMAT

 Yurt dışından verilen siparişler DHL Express aracılığıyla gönderilir. Avrupa ve Amerika'nın kuzeyi için teslimat süresi ortalama 1 iş günüdür. Diğer bölgelere için ortalama 2-3 iş günü içerisinde teslimat sağlanır.

 Yurt dışından verilen 50$ ve 50€ üzerindeki siparişleriniz için kargo ücretsizdir. Bu tutarın altındaki siparişler için kargo ücreti 60 TL'dir.

 Yurtdışı gönderilerinde oluşacak gümrük ve kdv masrafları alıcıya aittir. Gümrük işlemleri nedeniyle kabul edilmeyerek iade edilen siparişlerin kargo ücretleri (60 TL) iade tutarından düşülür.
 

 


Alışverişe Devam Et