0

İade ve Değişim


Bir ürünü iade etmek daha kolay olamazdı. Satın aldığınız ürünleri kendi evinizin konforunda deneyin, beğenmezseniz değişim veya iade için teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gününüz var! 444 06 06 numaralı telefondan MNG KARGO çağrı merkezini arayın veya MNG Kargo internet sitesi üzerinden adresinize kurye çağırın: kargonuzu ücretsiz teslim alınsın!

Değişim ve iadelerde kargo ücretsizdir. Yurtdışından verilen siparişlerin iadelerinde kargo ücreti ve vergiler tarafınıza yansıtılacaktır.

Lütfen ürünlerin yeni ve giyilmemiş halde olmalarına dikkat edin ve tüm Touché etiketlerinin hala takılı olduğundan emin olun. Değişim ve iade şartlarına uygun olmayan kargolar kabul edilmeyecek ve müşteriye geri gönderilecektir.

* Mağazalarımızdan ve satış noktalarımızdan yapılan alışverişlerin iade ve değişim işlemleri yine işlemin yapıldığı mağaza ve satış noktasından yapılmaktadır.


DEĞİŞİM İÇİN İZLEMENİZ GEREKEN ADIMLAR

1. Faturanın arkasında bulunan değişim bölümüne değişim nedeniniz ile birlikte istediğiniz ürünleri kod, renk ve beden şeklinde yazmanız gerekmektedir. Değişim olarak istediğiniz ürünün stok durumunu internet sitemizden kontrol ededbilirsiniz.

2. Değişimini istediğiniz ürün(leri) faturaları ve etiketleri ile birlikte 273875468 müşteri kodumuzu kullanarak MNG KARGO kargoya ileterek ücretsiz bir şekilde bize kargolayabilirsiniz.

3. Değişim kargonuz bize ulaştıktan sonra 2 iş günü içinde işleminizi yapılarak kargoya verilecektir.


İADE İÇİN İZLEMENİZ GEREKEN ADIMLAR

1. Faturanın arkasında bulunan iade bölümüne iade nedeninizi yazmanız gerekmektedir.

2. Kapıda Ödeme Yöntemi ile ödemesi alınan ürünlerin iadelerinin yapılabilmesi için banka bilgilerinize ihtiyacımız var. Bunların eksiksiz şekilde iade formundaki alanda belirtmeniz gerekmektedir.

  • IBAN/Hesap Numarası
  • Hesap Sahibinin Adı / Soyadı
  • Banka Bilgileriniz

3. İade etmek istediğiniz ürün(leri) faturaları ve etiketleri ile birlikte 273875468 müşteri kodumuzu kullanarak MNG KARGO kargoya ileterek ücretsiz bir şekilde bize kargolayabilirsiniz.

4. İade kargonuz bize ulaştıktan sonra 1 hafta içinde tutar hesabınıza aktarılacaktır.

* Detaylı bilgi için lütfen info@toucheprive.com adresine e-posta göndererek veya +905305059656 WhatsApp hattımıza yazarak müşteri hizmetleri ekibimize başvurun.


YURTDIŞI SİPARİŞLERİ İÇİN İADE VE DEĞİŞİM

Yurtdışından verilen siparişlerinizi teslim tarihinden başlamak üzere 30 gün içinde iade şartlarımıza uygun olması halinde iade edebilirsiniz. Kargonuzun bize ulaşmasının ardından 1 hafta içinde iade tutarınız kartınıza yansıtılacaktır. Yurtdışından gönderilen iade kargolarınızda oluşabilecek tüm kargo ve gümrük masrafları müşterilerimize aittir. Kargonuzun, kargo ve gümrük masrafı tarafımızca karşılanmak durumunda kalındığında bu ücretler de iade tutarınızdan düşülecektir.

* Gümrük masrafları nedeniyle kabul edilmeyerek iade edilen siparişlerin kargo ücretleri (60 TL) iade tutarından düşülür.

Oluşabilecek ek kargo ve gümrük masrafları düşünülerek yurtdışı siparişlerinde değişim kabul edilmemektedir. Ürünlerinizi iade ettikten sonra yeni sipariş oluşturabilirsiniz.


İADE VE DEĞİŞİM ŞARTLARI
Şirketimiz, tüketici haklarını korumakta ve satış sonrası müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktadır. Satın aldığınız ürünlerle ilgili yaşayabileceğiniz memnuniyetsizlik, üretim ve servis kaynaklı her türlü sorun titizlikle değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.
Ürün iadesi konusunda sizlere daha iyi ve hızlı bir şekilde hizmet verebilmemiz için gerekli olan şartları aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir. İadelerinizi lütfen MNG KARGO ile tarafımıza gönderiniz.
Ücret iadesi talebi ile gönderilen kargolardan firmamıza gönderilirken ki kargo bedeli düşülerek ücret iadesi yapılmaktadır.
İlk ürün değişimlerinde tarafımıza gönderilen kargo ücreti firmamıza aittir. Fakat 1. değişimden sonraki tüm değişimler için 9 TL alınmaktadır.

İADE EDİLECEK ÜRÜN
a-Kullanılmış veya hasar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmez.
b-İade edilecek ürünün, 14 gün içerisinde teslim alındığı şekilde, standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

İADE EDİLECEK ÜRÜNÜN FATURASI
a- İade işlemi için ürünün faturasının gönderilmesi gerekmektedir.
b- İade etmek istediğiniz ürünün faturası şirket adına ise, geri iade ederken şirketinin düzenlemiş olduğu faturası ile birlikte göndermesi gerekmektedir. İade faturası kesilmesi gerekmektedir.

DIGER SARTLAR ve İADE KARGO ÜCRETLERİ HAKKINDA
a- İade etmek istediğiniz ürün / ürünler MNG KARGO ile gönderildiği taktirde, kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır.
b- Kalite Güvence departmanımıza gelen ürünlerin, iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, 14 iş gündür. Kredi kartına yapılan iadeler 14 gün içerisinde hesaba yansımaktadır.
c- Birden fazla ürün satın alınması ve birden fazla ürün iade edilmesi durumunda eğer iskonto uygulandıysa iskonto iade edilecek tutar üzerinden düşürülür.

İADE EDİLECEK ÜRÜNÜN GÖNDERİLMESİ
İade edilecek ürün sadece anlaşmalı olduğumuz MNG KARGO tarafından teslim alınabilir. Bunun dışında herhangi bir kargo şirketiyle elimize ulaşan ürünlerin ulaşım bedeli müşteriye aittir.

Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;
İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek: orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal faturaları (sizdeki bütün kopyaları) göndermeniz gerekmektedir. İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayipli ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bu durumda da anlaşmalı kargolar ile gönderim yapmanız gerekir. Diğer durumlarda ise kargo ücreti size aittir.

SİPARİŞ İPTALİ
Değerli müşterilerimiz yanlış verdiğiniz veya vazgeçtiğiniz siparişlerinizi iptal ettirebilirsiniz. İptal ettirme işleminin hızlı bir şekilde gerçekleşmesi için lütfen iletişim kısmındaki telefon numaramızı kullanarak irtibata geçiniz. Mail ile irtibatlarda gecikmeler yaşanmaktadır. Bazen yoğunluktan mailler geç kontrol edilmektedir. Ürünün kargoya verilmiş olma ihtimali ortaya çıkmaktadır. İptal işlemlerinde ürün kargoya verilmemişse ücretin tamamı işlemi gerçekleştirdiğiniz yöntemle iade edilir. Ürün kargoya verilmişse kargo ücreti veya ücretleri kesilerek iadesi yapılır.

 

 


Alışverişe Devam Et